Mesaj gönder
Tel:
ZHEJIANG JIEHUA NEW MATERIALS CO., LTD.
ZHEJIANG JIEHUA NEW MATERIALS CO., LTD.

ZHEJIANG JIEHUA YENİ MALZEMELER CO., LTD.

Ana sayfa

ZHEJIANG JIEHUA NEW MATERIALS CO., LTD.

Bize hakkında birkaç kelime
Çin ZHEJIANG JIEHUA NEW MATERIALS CO., LTD. şirket Profili
Çin ZHEJIANG JIEHUA NEW MATERIALS CO., LTD. şirket Profili
Çin ZHEJIANG JIEHUA NEW MATERIALS CO., LTD. şirket Profili
1 2 3

ZHEJIANG JIEHUA NEW MATERIALS CO., LTD.

    ZHEJIANG JIEHUA NEW MATERIALS CO., LTD.(Zhejiang Jiehua olarak adlandırılır) 2001 yılında kuruldu. biz güçlü teknik temel ve peroksit alanında üretim gücü var. sürekli teknolojik yenilikten sonra,Kapasite genişlemesi, çeşitlilik genişlemesi ve pazar gelişimi,Zhejiang Jiehua, Asya-Pasifik bölgesinde önemli bir peroksit üretim üssü ve dünyanın önde gelen peroksit tedarikçilerinden biri haline geldi..

Peroksit ürünlerimiz endüstriyel ve sivil yıkama, çevre koruma, tarımsal üretim, gıda işleme, tıbbi ve sağlık, metalürji, kağıt, tekstil,Petrokimya ve diğer endüstrilerMevcut ürünler arasında sodyum perborat, kalsiyum peroksit, magnezyum peroksit, potasyum monopersülfat, sentetik magnezyum silikat emici, sodyum perkarbonat vb. bulunmaktadır.GMP gereksinimlerini karşılayan emtia üretim atölyelerimiz ve OEM işleme üretim hattımız varMevcut üretim kapasitemiz şu şekilde: Sodyum perborat 20.000 tona, magnezyum peroksit 3000 tona, kalsiyum peroksit 3000 tona ulaşıyor.ve potasyum monopersülfat bileşiği 12000 tona ulaşır..

Yenilikçi modern bir işletme olarak, Zhejiang Jiehua teknolojinin geliştirilmesine, ürün kalitesine ve çevre korunmasına ısrarla önem verir.Araştırma ve geliştirme teknolojisine ve araştırma ve geliştirme sisteminin kurulmasına yapılan yatırımları sürekli arttırıyorŞu anda, Peroksit Enstitüsü kuruldu ve güçlü profesyonellik ile bir dizi bilimsel ve teknolojik yenilik platformu,Birçok üniversite ve araştırma enstitüsü tarafından yüksek düzeyde araştırma ve tam altyapı kuruldu, ve bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip bir çekirdek teknoloji sistemi başlangıçta oluşturuldu.

Zhejiang Jiehua kalite politikasına bağlıdır.¢birinci sınıf kalite ile müşteriler için değer yaratmak.Zhejiang Jiehua, müşterilere beklentilerini karşılayan veya aşan ürünler ve hizmetler sunmayı taahhüt ediyor.ve müşterinin hedef değerini karşılamaya ve ilk geçişli bir QMS (ISO9001) ve EMS (ISO14001) çift sistem sertifikası oluşturmaya çalışır.

Zhejiang Jiehua her zaman yerli ve uluslararası müşteriler için en son ve en çevre dostu kimyasal ürünleri sunmaya kararlı olmuştur.Şirket gelişme stratejisini belirledi.Güçlü peroksitler üretmek ve yüzyıllık bir temel oluşturmakHer bir çabamız bizi en güvenilir yüksek kaliteli peroksit tedarikçiniz, en güvenilir küresel ortağınız yapmak.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

No. Çalışanları : 261~500

Yıllık satış : 15000000-20000000

Yıl kurulan : 2001

İhracat p.c : 50% - 60%

Şirket tarihçesi

Shaoxing Shangyu Jiehua Chemical Co, Ltd (Shangyu Jiehua olarak anılır) 2001 yılında kurulmuştur. Biz peroksitler alanında güçlü teknik temel ve üretim gücüne sahibiz. Sürekli teknolojik yenilikler, kapasite genişletme, çeşitlilik genişletme ve pazar geliştirme işlemlerinden sonra Shangyu Jiehua, Asya-Pasifik bölgesindeki peroksitler ve dünyanın önde gelen peroksit tedarikçilerinden biri için hızla önemli bir üretim üssü haline geldi.

Firma Servisi

Shangyu Jiehua, kalite politikasına bağlı kalmaktadır - birinci sınıf kalitede müşteriler için değer yaratmaktadır. Shangyu Jiehua, müşterilere beklentilerini karşılayan ya da aşan ürün ve hizmetler sağlamayı taahhüt eder ve müşterinin hedef değerini karşılamaya ve ilk geçişli bir QMS (ISO9001) ve EMS (ISO14001) ikili sistem sertifikası oluşturmaya çalışır.

Shangyu Jiehua, yerli ve yabancı müşteriler için her zaman en son ve en çevre dostu kimyasal ürünleri sağlamayı taahhüt etmiştir. Şirket gelişme stratejisini belirledi - güçlü peroksitler hazırladı ve asırlık bir temel yarattı , ve küresel kimya endüstrisinin gururu olmaya kararlı! Çabalarımızın her biri, bizi en güvenilir global ortağınız olan en kaliteli peroksit tedarikçiniz yapmaktır.

Şirket takım

Peroksit ürünlerimiz endüstriyel ve evsel yıkama, çevre koruma, tarımsal üretim, gıda işleme, tıbbi ve sağlık, metalurji, kağıt, tekstil, petrokimya ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Mevcut ürünler arasında sodyum perborat, kalsiyum peroksit, magnezyum peroksit, potasyum monopersülfat, sentetik magnezyum silikat adsorban, sodyum perkarbonat, vb. Bulunmaktadır. Emtia üretim atölyelerine ve GMP gereksinimlerini karşılayan OEM işleme üretim hattına sahibiz. Mevcut üretim kapasitemiz şöyle: Sodyum perborat 20.000 tona, magnezyum peroksit 3000 tona, kalsiyum peroksit 3000 tona ve potasyum monopersülfat bileşiği 12000 tona ulaşıyor.

ZHEJIANG JIEHUA NEW MATERIALS CO., LTD.
Hayır, hayır.1, Weiyi Doğu Yolu, Hangzhou Körfezi Ekonomik ve Teknik Gelişim Bölgesi, SHANGYU Bölgesi, 312369, SHAOXING Şehri, Zhejiang Eyaleti, Çin.
Tel:86-575-82130987
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Magnezyum Peroksit Tedarikçi. © 2019 - 2024 peroxidechemical.com. All Rights Reserved.